Ano, chci si pořídit kurz s názvem Jak si vytvořit svého chatbota. Chci se naučit získávat nové obchody z internetu, chci objevit nové možnosti, které internet nabízí.

Běžná cena: 2.900 Kč

Vyplňte přihlášku a vstupte do programu,Vaše objednávka je závazná s garancí 5 dní pro vrácení peněz bez dalších otázek.

Krok č. 1: Vaše údaje

Fakturační údaje

100% garance vrácení peněz

Jako vždy, tak i v online konzultačním programu platí záruka spokojenosti! Pokud do 5 dní od začátku online programu zjistíte, že nesplnil Vaše očekávání, stačí když mi napíšete a já vám bez dalších otázek vrátím celou částku zpět.

Co všechno v kurzu dostanete?

  • Tři moduly ve kterých se naučíte tvořit chatboty, pracovat s databázi, pracovat s automatizací a dozvíte se, jak svého chatbota poslat do světa. 
  • Přístup do speciální uzavřené Facebookové skupiny, kde najdete nejen Pavla s ostatními experty, kteří vás budou online konzultačním programem provázet, ale také všechny účastníky. Můžete zde pokládat své dotazy, sdílet své úspěchy a navzájem si pomáhat.

Co o mých kurzech říkají jeho absolventi?

Začal jsem postupně dělat věci z Pavlova kurzu a po pár dnech jsem měl díky internetu domluvené dvě schůzky. Jedna z nich už skončila obchodem, který mi přinesl na provizi 25 tisíc. Díky klukům za kurz!

Petr Mikuláček
 

 

Za jeden týden po nasazení chatbota mám tři nové zakázky. Díky za tento kurz, který mi otevřel oči!

Martin Konopásek

Obchodní podmínky

Prodávající

Pireus s.r.o. 
Se sídlem Martinická 987/3, 197 00 Praha 9
IČ: 64830900
DIČ: CZ64830900
Společnost je plátce DPH

Kompletní znění obchodních podmínek je k dispozici zde.